חייגו: 03-6722200 

חפש באתר 

 
 
 יש  מוצרים
בסל הקניות

פינה ימנית    

חיתולים למבוגרים - שקמה

פינה שמאלית
דף הבית >> מאמרים >> חיתולים למבוגרים - שקמה

קיימים מוצרי ספיגה שונים בשוק, המאפשרים למבוגרים רבים, הסובלים ממקרים של אי שליטה על הסוגרים או ממקרים של הרטבה, להתמודד עם המצב באופן הנוח והמתאים ביותר. חיתולים למבוגרים מתוצרת שקמה, עומדים לרשות המבוגרים ועוזרים להם להתמודד במגוון של מצבים שונים, המצריכים שימוש במוצרי ספיגה ברמה גבוהה במיוחד. למי מתאימים חיתולים למבוגרים של שקמה, וכיצד ניתן לבחור את המוצר הנכון? על כך, בכתבה הבאה.

חיתולים למבוגרים כפתרון למגוון של בעיות

חיתולים למבוגרים של שקמה מתאימים לסובלים מבעיות של אי שליטה בסוגרים כמו, למשל, בריחת צרכים מתוך דחף, כמו דליפת צרכים במאמץ, כמו במקרים של בריחת שתן בעקבות מלאות יתר של שלפוחית השתן וכן גם במקרים של אי שליטה על הסוגרים בעקבות בעיה תפקודית. מוצרי שקמה אלו מתאימים במקרים בהם ישנו צורך בפתרון, המציע רמת ספיגה בינונית עד גבוהה. במקרים של בריחת שתן או אי שליטה בסוגרים נדרש מוצר, המספק מענה מתאים ונוח. כזה המאפשר התנהלות יומיומית רגילה, ככל האפשר וכזה שגם נוח ללבישה. חיתולים למבוגרים אלה מאפשרים את התאמתו של המוצר, בהתאם למצבו של המבוגר או הקשיש, הנדרש בפתרון זה.

יתרונותיהם של מוצרי הספיגה

מבין מבחר של מוצרי הספיגה של שקמה, ניתן למצוא טיטולים למבוגרים, המגיעים בתצורות שונות, כמו, למשל, כמכנסונים סופגים או תחתונים סופגים. חיתולים למבוגרים מאפשרים התניידות נוחה, במידה ומדובר במבוגר נייד ופעיל, וכן פתיחה וסגירה של החיתול באופן קל ופשוט. ישנם מבוגרים שאמנם סובלים מבעיות אלו, בדרגות קלות יותר, אולם נדרשים בפתרון מתאים. מוצרי שקמה אלו מאפשרים למבוגרים עצמאיים אלה, להשתמש בפתרונות הספיגה הנכונים ביותר בעצמם, ללא צורך בעזרתם של אחרים. לעומתם, ישנם מבוגרים או קשישים, המרותקים למיטתם ואינם יכולים להתנייד כלל וכלל ונדרשים בסיוע מתאים.
שימוש במוצרי שקמה חיתולים למבוגרים בעלי ספיגה מוגברת, המעניקה הרגשה נינוחה ובטוחה וכן התאמה מדויקת למבנה גופו של הלובש אותם, בין אם מדובר בגבר או באישה, חשובים במיוחד לצורך ניצול יתרונותיהם של מוצרים אלה.

פתרונות ספיגה לבעיות קלות

לצד חיתולים למבוגרים של שקמה, ניתן למצוא מוצרים המיועדים להרטבה קלה. מוצרים אלה שומרים על דיסקרטיות מלאה, ומאפשרים התנהלות רגילה. ביניהם, ניתן למצוא את הסופגנים ואת הפדים, המספקים ספיגה מקסימאלית, המתאימה במיוחד במקרים מסוג אלה. מוצרים אלה עשויים מחומרים איכותיים ונושמים, המעניקים אווריריות מלאה ועוזרים במניעתם של גירויים או אדמומיות.

לפרטים נוספים:

 
לייבסיטי - בניית אתרים