חייגו: 03-6722200 

חפש באתר 

 
 
 יש  מוצרים
בסל הקניות

פינה ימנית    

מוצרי ספיגה חד פעמיים

פינה שמאלית
דף הבית >> מאמרים >> מוצרי ספיגה חד פעמיים

קיימים סוגים שונים של מוצרי ספיגה בשוק. הסוג הראשון הינו מוצרי ספיגה חד פעמיים, כמו חיתולים למבוגרים חד פעמיים, למשל, ואילו הסוג השני הינו מוצרי ספיגה רב פעמיים. מוצרי הספיגה מתאימים למבוגרים או לקשישים, שאינם שולטים בצרכיהם. ניתן למצוא אותם במידות שונות ובגזרות שונות, לצורך התאמתם באופן המדויק ביותר ללובש אותם. מה מומלץ יותר, מוצרי ספיגה חד פעמיים או שמה רב פעמיים? ומה ההבדלים ביניהם? על כך, בכתבה הבאה.

מוצרי ספיגה חד פעמיים

מוצרי ספיגה חד פעמיים, ממש כמו שמם, ניתנים לשימוש חד פעמי. כלומר, לאחר השימוש בהם הם נזרקים לפח ומוחלפים בחדשים. מוצרי הספיגה החד פעמיים מגיעים בתצורות שונות, החל ממוצרים כמו טיטולים למבוגרים, מכנסונים סופגים, תחתונים סופגים וכלה בפדים וסופגנים. מוצרי ספיגה חד פעמיים עשויים מחומרים מיוחדים, חומרים נושמים ומאווררים, המונעים ריח רע וכן התפתחותה של תפרחת חיתולים. מוצרי הספיגה החד פעמיים חוסכים בזמן, בעבודה מיותרת, שכן אינם דורשים את כיבוסם לאחר השימוש ובמקביל, גם שומרים על היגיינה. מוצרי ספיגה חד פעמיים אלה מתאימים עבור מבוגרים או קשישים אשר אינם מתניידים בכוחות עצמם או שמתקשים בכך, הם מיועדים עבור מבוגרים או קשישים שאיבדו את היכולת לשלוט בצרכיהם ואינם מסוגלים לגשת באופן עצמאי לשירותים או לבקש שייקחו אותם וגם מהווים פתרון עבור אלה הסובלים מבעיות של אי שליטה בסוגרים בעקבות ניתוח או אפילו, לאחר הלידה.

מוצרי ספיגה רב פעמיים

שלא כמו מוצרי ספיגה חד פעמיים, ניתנים מוצרי הספיגה הרב פעמיים לשימוש חוזר ולכן יכולים לחסוך בכסף. אולם, מוצרים אלה דורשים התעסקות ובזבוז זמן יקר. לאחר השימוש בהם יש לכבסם, לייבשם, לאווררם וכדומה. ולכן, במקרים רבים פחות מומלצים לשימוש. בעבר היו מוצרים אלה מקובלים במיוחד, שכן לא היו תחליפים להם, כדוגמת מוצרי הספיגה החד פעמיים, אולם כיום, לאור פיתוחם של מוצרים איכותיים במיוחד, מוותרים רבים על השימוש בהם ובוחרים במוצרי ספיגה חד פעמיים כפתרון קבוע. כמו כן, בחרו במוצרים מסוג אלה שכן נחשבו כמוצרים השומרים על איכות הסביבה. אולם ניתן למצוא מוצרי ספיגה חד פעמיים עשויים מחומרים מתכלים, שאינם פוגעים בסביבה ולכן גם כן מתאימים לשימוש.

מגוון של מוצרי ספיגה נוספים

לצד חיתולים למבוגרים, המציעים רמת ספיגה גבוהה במיוחד ומהווים מוצרי ספיגה חד פעמיים מתאימים, ניתן למצוא גם מגבונים לחים, המאפשרים ניקוי קל בעת החלפת החיתול וכן גם סדיניות ומגן מזרן המגנים על המזרן מפני רטיבות או לכלוך, ומשמשים כמוצר משלים לחיתולים.

לפרטים נוספים:

 
לייבסיטי - בניית אתרים