חייגו: 03-6722200 

חפש באתר 

 
 
 יש  מוצרים
בסל הקניות

פינה ימנית    

מוצרי ספיגה לקשישים

פינה שמאלית
דף הבית >> מאמרים >> מוצרי ספיגה לקשישים

קשישים רבים נדרשים להיעזר במוצרי ספיגה שונים, כמו חיתולים למבוגרים, למשל, כדי להתמודד עם בעיות כגון אי שליטה על הסוגרים או בריחת שתן, בדרגות שונות. אולם, לעיתים מוצרי ספיגה לקשישים עלולים לגרום לתפרחת החיתולים, ולכן, קיימת חשיבות רבה לבחירתו של מוצר הספיגה המתאים, כדי למנוע תפרחת זו. מהי תפרחת חיתולים וכיצד בוחרים מוצר מתאים? על כך, בכתבה הבאה.

מהי תפרחת החיתולים

מוצרי ספיגה לקשישים, כמו טיטולים למבוגרים, למשל, עלולים לעיתים לגרום לתפרחת החיתולים. תפרחת החיתולים נגרמת כתוצאה ממגע של שתן, מגע של הפרשות או זיעה עם העור. כתוצאה מכך העור נהייה לח יותר ונוטה לקבל גירויים ואף פצעי לחץ, לאור הצטברות פעילות חיידקית באזור. במקרים בהם קשישים אינם שולטים בצרכיהם, נעשה שימוש במוצרים כמו מוצרי ספיגה לקשישים, העשויים מחומרים סינטטיים סופגים או אף מניילון, חומרים העשויים לגרום לאדמומיות בעור, לריח רע ולעיתים גם לחוסר נוחות.

התאמתם של מוצרי ספיגה לקשישים למניעת תפרחת החיתולים

בחירה נכונה של מוצרי ספיגה לקשישים, כמו חיתולים למבוגרים, עוזרת במניעתה של תפרחת חיתולים. על מנת להתאים נכון מוצרי ספיגה לקשישים, שאינם שולטים בצרכיהם, ישנן כמה נקודות חשובות שמומלץ להתייחס אליהן.
הראשונה, בחירתם של מוצרי ספיגה לקשישים העשויים חומרים מתאימים שאינם גורמים לתפרחת החיתולים. או, במידה וכבר נבחרו כאלה בעבר שאינם מתאימים, יש להחליפם בסוג אחר, מתאים יותר.
נקודה נוספת, אליה יש להתייחס בעת בחירתם של מוצרי ספיגה לקשישים, הינה התאמתם למידת הקשיש ולמבנה גופו באופן מדויק. ניתן למצוא מוצרי ספיגה לקשישים במידות שונות ובגזרות שונות. התאמתם למידתו של הקשיש באופן המדויק גם תאפשר נוחות מרבית וגם תמנע דליפה. כמו כן, בחירתם של מוצרי ספיגה לקשישים, מוצרים איכותיים, בעלי רמת ספיגה גבוהה, מתאימים במיוחד למצבים רבים ומבטיחים שהעור יישאר יבש ונקי. בנוסף, מומלץ להתייחס לרמת הספיגה של המוצר.
אם נדרש השימוש במוצר ספיגה בעל רמת ספיגה נמוכה, ניתן לבחור סוג העונה על קריטריונים אלה. לעומת זאת, במקרים של אי שליטה על הסוגרים או הרטבה כבדה, מומלץ לבחור מוצר ספיגה בעל רמת ספיגה גבוהה ומתאימה. לצד כל אלה, חשוב להתייחס לחברה המייצרת את מוצרי הספיגה עצמם. מוצרי ספיגה לקשישים, המיוצרים על ידי חברה מוכרת וידועה, יהיו איכותיים יותר ומתאימים יותר, וגם כאלה שהוכח כי נכונים לשימוש. וכמובן, אם בכל זאת מתגלה תפרחת, קיימות משחות מיוחדות, העוזרות להתמודד עם הגירוי וכן מקלות על הצריבה ועל תחושת חוסר הנוחות. מומלץ להיוועץ ברופא לשם קבלת שמו של המוצר המתאים, שיוכל גם הוא לעזור במקרים מסוג אלה.

לפרטים נוספים:

 
לייבסיטי - בניית אתרים