חייגו: 03-6722200 

חפש באתר 

 
 
 יש  מוצרים
בסל הקניות

פינה ימנית    

טיטולים למבוגרים

פינה שמאלית
דף הבית >> מאמרים >> טיטולים למבוגרים

מבוגרים רבים מרגישים מבוכה רבה ותחושת חוסר נוחות, בשעה שנדרשים לעשות שימוש במוצרי ספיגה שונים, כמו טיטולים למבוגרים. לבישתם והעובדה כי אינם עצמאיים יותר ושולטים באופן מלא בצרכיהם, עלולה לפגוע באופן משמעותי בתחושתם ואף להביאם לכדי הימנעות ממצבים חברתיים שונים. טיטולים למבוגרים, למרות ששומרים על דיסקרטיות מלאה ולמרות שבלתי אפשרי לראות אותם מבעד לבגדים, אינם מעוררים רגשות חיוביים ולכן מבוגרים, לא אחת, בוחרים שלא להשתמש בהם כלל וכלל.

הסיבות לשימוש במגוון של מוצרי ספיגה

חיתולים למבוגרים מהווים פתרון יעיל ונוח במקרים רבים. במצבים בהם מדובר במבוגרים הסובלים מבעיות שונות, המונעות מהם הגעה בזמן אל השירותים, מהווים טיטולים למבוגרים כמענה נכון ומתאים. ישנם מבוגרים, המרותקים למיטותיהם בעקבות מחלה, למשל, ולכן אינם יכולים לקום אל השירותים. ישנם מבוגרים שאינם שולטים בסוגרים שלהם, בין אם בעקבות מחלה עצבית ובין אם בעקבות ניתוח. ישנן נשים שעברו לידות רבות ולכן סובלות ממקרים של בריחת שתן. במקרים אלה, טיטולים למבוגרים, ובמיוחד כשמדובר בהרטבה קשה, יכולים להיות הפתרון הטוב ביותר. גם הגיל עצמו הינו סיבה להרטבת הלילה. מבוגרים רבים עושים שימוש במוצרי ספיגה, כמו טיטולים למבוגרים, בעיקר בשעות הלילה, אז מתקשים לשלוט בסוגריהם. במקרים אחרים, מדובר במבוגרים הלוקים בשכלם ואינם מסוגלים לגשת אל השירותים באופן עצמאי או לשלוט בסוגריהם.

טיטולים למבוגרים כמענה מתאים ונכון במצבים שונים

טיטולים למבוגרים הינם המענה המתאים והנכון במצבים שונים. ככאלה המגיעים בדרגות ספיגה שונות ובמידות שונות, מאפשרים טיטולים למבוגרים את התאמתם באופן המדויק ביותר ללובש אותם. ניתן למצוא טיטולים למבוגרים המתאימים לנשים וכן כאלה המתאימים לגברים. ניתן למצוא טיטולים למבוגרים המתאימים לשעות היום וכאלה המתאימים לשעות הלילה. מגוון האפשרויות הכול כך רב, הופך אותם לפתרון מושלם.

האפשרויות הקיימות בשוק

לצד טיטולים למבוגרים, ניתן למצוא מבחר של מוצרי ספיגה רבים, המתאימים למצבים שונים. מוצרי ספיגה אלה מתאימים למקרים של הרטבה קלה, למקרים של הרטבה בינונית ואף למקרים בהם מדובר באי שליטה על הסוגרים, אז נדרש מוצר ספיגה בעל יכולת ספיגה גבוהה במיוחד. לצד אלה, ישנם גם מגני מזרן, בעזרתם ניתן להגן על המזרן במקרים של הרטבה, למשל. כמו כן, ישנם מוצרי ספיגה רב פעמיים, אותם ניתן לכבס בכל פעם, לעומת מוצרי ספיגה חד פעמיים, אותם ניתן להחליף בתדירות גבוהה, לזרוק לפח לאחר השימוש ולהשתמש במוצר חדש. שילוב בין האפשרויות ובחירתה של האפשרות הטובה והמתאימה ביותר בהתאם למצבו של המבוגר, מאפשרת התנהלות רגילה, ככל הניתן והמשך הפעילות בכל גיל.

לפרטים נוספים:

 
לייבסיטי - בניית אתרים