חייגו: 03-6722200 

חפש באתר 

 
 
 יש  מוצרים
בסל הקניות

פינה ימנית    

תקנון האתר

פינה שמאלית
דף הבית >> תקנון האתר
אתר "סניורס" הינו חנות וירטואלית ומרכז מידע הנוגע בכל הקשור לאוכלוסית הגיל השלישי והנכים.
האתר מופעל ע"י חברת ח.ד.ש בע"מ..
סניורס מאפשרת לבצע רכישות מוצרים הכוללות הזמנת משלוח עד לבית הלקוח.
זמן אספקת המוצרים לבית הלקוח מוצג ע"ג טופס ההזמנה של כל פריט. פריטים אשר בהם אינו מוצג זמן האספקה, יסופקו בהתאם למועד שיסוכם בין נציג המכירות לבין הלקוח ולא יעלה על 14 ימי עסקים(בכל מקרה כל סיכום טלפוני/בע"פ יהיה חזק מכל הכתוב באתר).
בצמוד לכל פריט יוצג המחיר לצרכן כולל מע"מ כחוק. המידה ותחול טעות מכל סוג שהוא במחיר הנקוב, יהיה המחיר הנכון כמו שיועבר ללקוח ע"י נציג המכירות(ט.ל.ח). בכל מקום בו המחיר המוצג הינו "0 ₪ " משמעו שלא עודכן מחיר לפריט הנדון ואין לטעון בצורה ודרך כלשהי כי זהו מחיר הפריט – הרי שאין זה סביר ומשולל כל הגיון.
כל עסקה שתבוצע בכרטיס אשראי תהיה תלויה באישור חברת האשראי.
ניתן יהיה להחזיר כל מוצר(למעט תוספי תזונה) 14 יום מיום הרכישה ובתנאי שלא נעשה שימוש כלשהו במוצר. במידה והפריט הינו פריט שהותאם במיוחד ללקוח לא ניתן יהיה להחזיר את הפריט בכל מקרה.
את הפריטים ניתן יהיה להחזיר לרחוב הרצל 59 ברמת גן בשעות עבודה מקובלות ואך ורק בתיאום מראש.
ע"פ חוק הגנת הצרכן התשמ"א –‏ 1981 בכל ביטול עסקה שומת סניורס את הזכות לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר או100 ש" לפי הנמוך מביניהם.
.באתר סניורס ניתן למצוא מידע רב הכולל מאמרים ומידע נוסף על פריטים וכו' בכל מקום בו אין הנתונים מדויקים/נכונים ברור לכל כי אין מדובר בכוונת זדון אלה בטעות אנוש (ט.ל.ח).
במידה ומסיבה כלשהי לא תוכל סניורס לספק את המוצר רשאית החברה לבטל את העסקה בכל מועד ועליה ליידע את הרוכש על ביטול העסקה ואין הוא יחויב בכל סכום שהוא.
כל המבצע רכישה רכישה מצהיר כחלק מתהליך הרכישה כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באמצעות אתר סניורס, כי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד סניורס  ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות סניורס ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

כל הזכויות בתכנים ובתמונות המופיעות באתר לרבות זכויות יוצרים, זכויות הפצה וכל קניין רוחני אחר, שייכים במלואם לסניורס. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, כל הזכויות בעיצוב האתר ובאופן העיבוד וההצגה של התכנים באתר שייכות במלואן לחברה.

התכנים באתר מותרים לשימוש אישי ופרטי בלבד, ואין לעשות בהם שימוש אחר כלשהו, לרבות שימוש מסחרי. אין להעתיק, לשכפל, להעתיק ו/או להדפיס תכנים כלשהם מהאתר לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, בלא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים